امروز سه شنبه ۴ مهر ١٣٩۶

نمایشگاه سراسری تجهیزات خانه مدرن در کرمانشاه گشایش یافت

نهمین نمایشگاه سراسری تجهیزات خانه مدرن و فرش دستباف با حضور ۱۵۰ شرکت معتبر از سراسر کشور در کرمانشاه کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از خبرنگار مهر، نهمین نمایشگاه سراسری تجهیزات خانه مدرن و فرش دستباف پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور ۱۵۰ شرکت معتبر از سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد کرمانشاه کار خود را آغاز کرد.

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌ المللی کرمانشاه در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه سراسری تجهیزات خانه مدرن کرمانشاه از ۲۶ بهمن تا اول اسفند و از ساعت ۱۵ الی ۲۰ روزهای برگزاری آماده بازدید علاقه مندان است.

بنفشه امامی نیا با بیان اینکه در نمایشگاه مذکور مدرن‌ترین لوازم منزل در معرض دید قرار گرفته، گفت: فرش دست بافت، انواع مبلمان و صنایع چوبی و... نیز در این نمایشگاه از سوی شرکت کنندگان ارائه شده است.

این مسئول با اشاره به حضور ۱۵۰ شرکت از سراسر کشور در این نمایشگاه بیان کرد: اجناس با ۱۵ درصد زیر قیمت بازار به علاقه مندان عرضه می‌شود.

امامی‌نیا با اشاره به فضای ۳ هزار متری نمایشگاه بین المللی کرمانشاه افزود: تلاش ما ارائه بهترین کیفیت و کار به مشتریان است و در این نمایشگاه نیز از شرکت های معتبر دعوت به عمل آمده است.


تگها: نمایشگاه سراسری, تجهیزات, خانه مدرن, فرش دستباف

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
نمایشگاه سراسری تجهیزات خانه مدرن در کرمانشاه گشایش یافت

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١١-١٣٩۴, ١٢:٠۵

   

پر مبحث ترین