امروز سه شنبه ۴ مهر ١٣٩۶

انهدام چندین خودروی مرگ و کشته شدن ده‌ها داعشی در عراق

نیروهای ارتش و داوطلب مردمی عراق در ادامه عملیات علیه گروه تروریستی داعش جندین خودروی بمب‌گذاری شده این گروه تروریستی را در مناطق مختلف عراق منهدم کرده و ده‌ها تروریست داعشی را از پای درآوردند.

به گزارش پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی در ادامه عملیات پاکسازی استان الانبار از لوث تروریست‌های داعشی، چهار خودروی بمب‌گذاری شده این گروه را منهدم کردند.

همچنین در ادامه عملیات پاکسازی مناطق مرکز شهرستان الکرمه در شرق فلوجه در استان الانبار تعدادی از تروریستهای داعشی به هلاکت رسیدند.

یگانهای مهندسی ارتش عراق نیز تعدادی بمب را در مناطق "الجرایشی" و "البوذیاب" در محور شمالی استان الانبار خنثی کردند.

همزمان با این تحول درگیری‌های بین ارتش عراق و گروه تروریستی داعش در شمال منطقه البوذیاب در شمال الرمادی در گرفت که در پی آن سه تن از تروریستهای داعشی کشته شدند.

از سوی دیگر پلیس الاتحادیه عراق حمله گروه تروریستی داعش به بخش الکیلو 70 در جاده بین المللی غرب الرمادی را دفع و دو خودروی بمب گذاری شده این گروه تروریستی را منهدم کرد.

و خبر دیگر اینکه نیروهای داوطلب مردمی عراق مرکز تجمع گروه تروریستی داعش در نزدیکی الشرقاط در استان صلاح الدین را با چندین موشک زمین به زمین هدف قرار دادند که در پی این حمله تعدادی از تروریستهای داعشی کشته و تعدادی نیز زخمی شدند.

نیروهای امنیتی عراق در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی در بغداد پایتخت این کشور مقادیر زیادی مهمات نظامی از جمله مین و خمپاره و خمپاره های ضد تانک و ضد نفر کشف کردند.

و خبر دیگر اینکه در پی اصابت سه خمپاره به دو منزل در منطقه "زوبع" در حومه شهرستان ابوغریب در غرب بغداد دو نفر کشته و پنج تن هم زخمی شدند.

همچنین در پی انفجار دو بمب در روستای الخنساء در نهروان و در نزدیکی بازار "المشاهده" در الطارمیه در شمال بغداد دو تن کشته و یازده نفر نیز زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش به دلیل ترس و نگرانی از عملیات آزادسازی شهرستان الحویجه در جنوب غرب کرکوک، دهها خانواده سرکرده های خود در این شهرستان را به استان نینوا منتقل کرد.

همچنین  تروریستهای داعشی به دلیل فرار تعداد زیادی از آنها و مخالفت با جنگیدن بعد از کاهش حقوق آنها از 350 هزار دینار عراق به 50 هزار دینار در حالتی از ترس و سرگردانی به سر می برند.

و خبر دیگر اینکه در پی حمله جنگنده های ائتلاف بین المللی به مواضع تروریستهای داعشی در منطقه الجرایشی و البوذیاب در شمال الانبار شش تن از آنها کشته شدند.

همچنین ائتلاف بین المللی از طریق هماهنگی با ارتش عراق، پنج سکوی پرتاب موشک و یک خودروی بمب گذاری شده داعش در روستای الغراف در شرق ناحیه البغدادی در غرب الرمادی را منهدم کرد.

انتهای پیام/


تگها: داعش, عراق, بمب‌گذاری

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
انهدام چندین خودروی مرگ و کشته شدن ده‌ها داعشی در عراق

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩۴, ٠٨:٢٠

   

پر مبحث ترین