امروز سه شنبه ۴ مهر ١٣٩۶

شعله‌های انقلاب بحرین خاموش شدنی نیست/هزینه‌های گزاف برای بهبود چهره آل‌خلیفه

جانشین دبیرکل جنبش عمل اسلامی بحرین تاکید کرد که علی رغم تلاش ‌های آل خلیفه برای بهبود چهره خود، فرزندان ما در کشورهای مختلف با وجود کمبود امکانات کافی موفق شده‌اند فضا را در اختیار گرفته و جنایت‌های این رژیم را فاش کنند.

 پایگاه خبری کرمانشاهی به نقل از شیخ "عبدالله الصالح" جانشین دبیرکل جنبش عمل اسلامی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم تاکید کرد که ملت بحرین ثابت کرد انقلاب خاموش نشده و با گذشت پنج سال از آغاز آن همچنان در جریان است.

وی گفت: استمرار انقلاب بحرین با گذشت پنج سال از آغاز آن علی رغم حمله شدید بسیاری از کشورهای جهان علیه این انقلاب، دستاورد بسیار مهمی است، ملت ما با وجود تمام فشارهای موجود و محاصره شدن از سوی رژیم آل خلیفه و کشورهای حاشیه خلیج فارس همچنان ایستادگی می‌کند.

شکست تلاش های رژیم آل‌خلیفه

وی ادامه داد: باید بگویم که علی رغم مبالغ هنگفتی که رژیم آل خلیفه برای بهبود چهره خود در عرصه جهانی به شرکت‌های بین المللی پرداخت می‌کند این تلاش‌ها تاکنون نتیجه‌ای دربر نداشته‌اند. تمام این تلاش‌ها شکست خورده و فرزندان ما در کشورهای مختلف باوجود کمبود امکانات کافی موفق شده‌اند فضا را در اختیار گرفته  جنایت‌های این رژیم را فاش کنند.

دلایل عدم موفقیت انقلاب بحرین

شیخ عبدالله صالح تاکید کرد که حمله سنگین آل خلیفه و کشورهای حاشیه خلیج فارس به مردم بحرین تاکنون مانع از دستیابی به پیروزی نهایی شده است.

وی افزود: متاسفانه با گذشت پنج سال از آغاز انقلاب تاکنون به پیروزی نهایی دست نیافته‌ایم و دلیل آن نیز حمله سهمگین آل خلیفه و کشورهای حاشیه خلیج فارس به ملت بحرین برای جلوگیری از پیروزی آنان است، این کشورها قصد دارند به هر شیوه ممکن از پیروزی انقلاب مردمی بحرین جلوگیری کنند تا جایی که وارد بحرین شده  و نیروهای خود را در کشور ما مستقر کرده‌اند.

انقلاب مردم بحرین ادامه دارد

این شخصیت معارض بحرینی ادامه داد: مسئله دیگری که مانع از رسیدن انقلاب به پیروزی شده است، پوشش سیاسی بسیار گسترده آمریکا و انگلیس بر جنایت‌های آل خلیفه است، انگلیسی‌ها به طور شبانه روزی برای صدور هرگونه قطعنامه و بروز هر اقدامی علیه آل خلیفه تلاش می‌کنند.

وی تاکید کرد: روزهای اخیر و نافرمانی مدنی شیخ نمر که در بحرین برگزار شد، ثابت می‌کند که بدون شک مردم بحرین پیروز شده و به آمال و آرزوهای خود دست خواهند یافت، این فعالیت‌ها نشان داد که انقلاب مردمی خاموش نشده و همچنان مستمر است.

انتهای پیام/ر


تگها: جانشین دبیرکل جنبش عمل اسلامی بحرین, آل‌خلیفه

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
شعله‌های انقلاب بحرین خاموش شدنی نیست/هزینه‌های گزاف برای بهبود چهره آل‌خلیفه

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩۴, ١۵:٣٠

   

پر مبحث ترین